SEKRETARKA MEDYCZNA NZOZ Centrum Ginekologii i Położnictwa, Suzin - Sieroszewski, Spółka Partnerska Lekarzy Specjalistów

  • Łódź, łódzkie
  • 09-08-2020 , do końca 5 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

NZOZ Centrum Ginekologii i Położnictwa, Suzin - Sieroszewski poszukuje do swojego zespołu osoby zainteresowanej pracą na stanowisku SEKRETARKA MEDYCZNA

Opis stanowiska pracy

  • bieżąca obsługa Pacjenta,
  • przygotowanie gabinetów do pracy

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość medycznych programów komputerowych

Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako SEKRETARKA MEDYCZNA

Oferta pracy na stanowisku: SEKRETARKA MEDYCZNA w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NZOZ Centrum Ginekologii i Położnictwa, Suzin - Sieroszewski, Spółka Partnerska Lekarzy Specjalistów lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy SEKRETARKA MEDYCZNA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SEKRETARKA MEDYCZNA, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.NZOZ Centrum Ginekologii i Położnictwa, Suzin - Sieroszewski, Spółka Partnerska Lekarzy Specjalistów praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

NZOZ Centrum Ginekologii i Położnictwa, Suzin - Sieroszewski, Spółka Partnerska Lekarzy Specjalistów

Praca SEKRETARKA MEDYCZNA, Łódź

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Renata Marcula

renata.marcula@wp.pl

510098321

Praca w mieście

Warszawa 3793
Wrocław 1373
Kraków 1008
Katowice 901
Łódź 573
Poznań 554