Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Data: 13-08-2020, do końca 16 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Firma Seris Konsalnet zapewnia ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe

Zatrudnimy osoby na stanowisku kwalifikowanego pracownika ochrony w Warszawie na ul. Krasińskiego - WIML

Zadania:

  • Ochrona danego obiektu

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony z ważnymi badaniami - warunek konieczny
  • Punktualność
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • 17zł brutto - stawka godzinowa
  • System pracy 24/48
  • Umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie
  • Dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie lub kontakt telefoniczny na nr. 609-902-209

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Oferta pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kwalifikowany Pracownik Ochrony Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Seris Konsalnet Holding S.A.

Praca Kwalifikowany Pracownik Ochrony, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik Ochrony

Warszawa, mazowieckie

Pracownik Ochrony - Biurowiec

Praca w mieście

Warszawa 4127
Wrocław 1529
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 670
Poznań 639