Specjalista ds. optymalizacji procesów finansowo/księgowych Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie
  • 27-09-2020 , do końca 1 dzień

Zatrudniony kandydat będzie częścią nowo zespołu, odpowiedzialnego za wdrożenie optymalizacji procesowych oraz automatyzacji w obszarze księgowości.

Idealnym kandydatem jest osoba posiadająca min. kilkuletnie doświadczenie w księgowości w dużej organizacji, która pracowała projektowo z systemami ERP(np. wdrożenie, modyfikacje)

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów z zakresu optymalizacji procesów finansowych oraz ich automatyzacji
  • Mapowanie i analiza procesów, poszukiwanie obszarów wymagających poprawy
  • Dostosowywanie procesów i systemów do aktualnych wymagań podatkowych
  • Opracowywanie i testowanie nowych rozwiązań, usprawnień
  • Współpraca z działami finansowym oraz informatycznym, zewnętrznymi dostawcami IT
  • Zarządzanie projektem - kontrola kosztów, planowanie harmonogramu, ocena ryzyka
  • Zarządzanie systemami ERP - dostępy, interfejs, automatyzacje
  • Codzienna współpraca z główną księgową i raportowanie prac postępu

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym w dużej organizacji
  • Preferowane doświadczenie ze wszystkimi procesami księgowymi - koszty, należności, księga główna
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację (min. B2)
  • Doskonała organizacja pracy, wysokie umiejętności interpersonalne i prezentacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet pozapłacowy
  • Wysoka kultura organizacji oraz przyjazna atmosfera pracy
  • Premie

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Specjalista ds. optymalizacji procesów finansowo/księgowych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. optymalizacji procesów finansowo/księgowych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. optymalizacji procesów finansowo/księgowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. optymalizacji procesów finansowo/księgowych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Specjalista ds. optymalizacji procesów finansowo/księgowych, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie

O2C Accountant Specialist

Kierownik Jakości

Financial Controller

Praca w mieście

Warszawa 4127
Wrocław 1529
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 670
Poznań 639