Senior Accountant Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, niewielkiej firmy usługowej z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z niemieckim kapitałem zlokalizowana na Mokotowie.

Opis stanowiska

  • pełna obsługa finansowo-księgowa spółek z branży nieruchomości
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z audytem
  • wsparcie w procesach przekształceń spółek
  • sprawozdawczość do GUS, NBP

Profil kandydata

  • doświadczenie w obsłudze finansowej spółek z branży nieruchomości
  • znajomość aktualnych zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
  • znajomość języka angielskiego - poziom pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość IFRS
  • umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną
  • dużą samodzielność w działaniu
  • brak open space :)

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Senior Accountant

Oferta pracy na stanowisku: Senior Accountant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Accountant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Accountant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Senior Accountant, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie

O2C Accountant Specialist

Head of Marketplace

Kierownik Jakości

Praca w mieście

Warszawa 5655
Wrocław 2450
Kraków 1634
Katowice 1412
Łódź 1224
Poznań 1176