(Junior/Mid) Web Developer NBC Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.
Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do naszego teamu jako: (Junior/Mid) Web Developer

ZADANIA:

  • Prace developerskie nad aplikacjami webowymi/systemami wewnętrznymi dla instytucji międzynarodowej (warstwa użytkownika, webserwisy)
  • Współpraca w zespole, oraz z innymi działami firmy (środowisko międzynarodowe)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania

OCZEKIWANIA:

  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w projektach komercyjnych
  • Znajomość HTML, JavaScript, CSS i powiązanych technologii webowych
  • Doświadczenie w pracy z technologiami Microsoft/platformą .NET
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Mile widziane: znajomość Angular

CO OFERUJEMY?

  • Jedna rozmowa, wiele możliwości

Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

  • Projekty dopasowane do Ciebie

Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

  • Możliwość zmiany projektu

Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

  • Elastyczność i rozwój

Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych.

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako (Junior/Mid) Web Developer

Oferta pracy na stanowisku: (Junior/Mid) Web Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy (Junior/Mid) Web Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko (Junior/Mid) Web Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca (Junior/Mid) Web Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mobile Developer

Warszawa, mazowieckie

Programista Globus

Android Developer

Senior Java Developer

Analityk Systemowy

Praca w mieście

Warszawa 4129
Wrocław 1531
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 674
Poznań 639