Senior Java Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej produkty software dla globalnych klientów (m.in. rozbudowane platformy e-commerce, systemy IOT), szukamy osoby na stanowisko: Senior Java Developer

Opis stanowiska pracy

  • Budowa skalowalnych rozwiązań, które przynoszą realną wartość biznesową
  • Budowa platformy large scale e-commerce (dużo ciekawych wyzwań związanych z optymalizacją, architekturą, zapewnieniem dostępności i skalowalności)
  • Rozwój platformy do płatności w walutach fiducjarnych i cyfrowych opartych o technologię blockchain (podobnie, dużo możliwości wykazania się w obszarach scalability, security, performance, dodatkowo fajna okazja by zaprzyjaźnić się z technologią blockchain)
  • Tworzenie nowych funkcjonalności produktu, z którego korzystają ludzie na całym świecie
  • Praca nad różnymi aspektami procesu tworzenia oprogramowania - od projektowania przez implementację, testowanie i deployment

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum 4-5 lat komercyjnego doświadczenia jako Java Developer
  • Zaawansowana znajomość Spring Framework / Hibernate
  • Bardzo duża samodzielność w działaniu
  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową
  • Język angielski na poziomie B2+

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z:
    • Test-Driven Development
    • Domain-Driven Design
    • Kafka
    • AWS

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (b2b)
  • Realny wpływ na kształt wytwarzanego produktu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Opcja pełnej pracy zdalnej
  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny - pozwalający na rozwój Twoich kompetencji
  • Bazę wiedzy w firmowych zasobach online i offline - podręczniki, kursy, materiały

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior Java Developer

Oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Java Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer - MySQL

Kraków, małopolskie

Regular PHP Developer

DevOps Cloud Engineer

Ruby on Rails developer

Junior Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 4129
Wrocław 1531
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 674
Poznań 639