E-Commerce Product Development Manager Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących rozwoju produktu raportując do Dyrektora Rozwoju Produktów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma technologiczna, lider w swojej kategorii.

Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Rozwoju Produktu (E-Commerce).

Opis stanowiska

  • Zarządzanie rozwojem produktu w kanale internetowym i call center od pomysłu do wdrożenia
  • Analiza potrzeb klienta, oferty rynkowej oraz działań konkurencji w różnych kanałach dystrybucji
  • Definiowanie planów rozwoju produktu poprzez identyfikację potrzeb klientów, analizę wymogów formalnych, opracowywanie nowych funkcjonalności oraz rozwój oferty produktowej
  • Dbanie o użyteczność produktu, doświadczenia użytkownika i efektywność procesów
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej we współpracy z marketingiem, sprzedażą oraz IT
  • Analiza wyników, optymalizacja efektywności
  • Bieżący monitoring i analiza nowych trendów występujących w obszarze e-commerce oraz na rynku ubezpieczeń
  • Podtrzymywanie współpracy i budowanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi Spółki

Profil kandydata

  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu rozwiązań e-commerce idealnie w firmach usługowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem w roli Product Managera
  • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (dostawcami usług)
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa i umiejętność wdrażania swoich pomysłów
  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz pasja w poszukiwaniu innowacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Mile widziane - znajomość rynku ubezpieczeniowego

Oferujemy

  • Zatrudnie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w modelu hybrydowym biuro / home-office
  • Praca u lidera kategorii oraz realna możliwość wdrażania innowacji

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako E-Commerce Product Development Manager

Oferta pracy na stanowisku: E-Commerce Product Development Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy E-Commerce Product Development Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko E-Commerce Product Development Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca E-Commerce Product Development Manager, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie

O2C Accountant Specialist

Head of Marketplace

Senior Accountant

Kierownik Jakości

Praca w mieście

Warszawa 5655
Wrocław 2450
Kraków 1634
Katowice 1412
Łódź 1224
Poznań 1176