Python Developer (Flask) Teamquest

  • Gdynia, pomorskie
  • 24-10-2020 , do końca 8 dni

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Python Developer (Flask)

Opis stanowiska pracy

  • Praca dla Klientów na całym świecie w międzynarodowym środowisku
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie tworzenia doskonałego oprogramowania, w tym IoT, uczenia maszynowego i projektów związanych z blockchain
  • Praca w najnowszych technologiach, oprogramowaniach i metodologii Agile do zarządzania projektami

Wymagania stawiane kandydatom

  • 3+ doświadczenia w tworzeniu aplikacji w Pythonie
  • Doświadczenie w pracy z Flask
  • Znajomość relacyjnych baz danych takich jak MySQL lub PostgreSQL
  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Znajomość Redis & Rabbit MQ
  • Praktyczne umiejętności korzystania z podstawowych narzędzi DevOps
  • Znajomość języka angieilskiego minimum na posziomie B2/C1

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z:
    • Pandas / NumPy
    • Django lub Pyramid
    • avascript/Typescript, HTML5/CSS3

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Płatny urlop (24 dni robocze)
  • Całkowita praca zdalna lub w biurze w Gdyni
  • 100% zdalna rekrutacja i oboarding
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (w tym podstawowe usługi stomatologiczne) i Multisport
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwość tworzenia kreatywnych rozwiązań
  • Wpływ na tworzone techniki i architekturę

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Python Developer (Flask)

Oferta pracy na stanowisku: Python Developer (Flask) w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Python Developer (Flask) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer (Flask), praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.