Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych Evo Solutions Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 24-10-2020 , do końca 8 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

EvoSolutions Sp. z o.o.- jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (nr 20349). Dla naszego Kontrahenta poszukujemy osoby na stanowisko: Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych

Zakres obowiązków:

  • Składanie manualne drobnych elementów z tworzyw sztucznych np.: zamków do skrzynek narzędziowych i organizerów,
  • Kontrola wizualna jakości produktów,
  • Raportowanie wyników pracy za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Oczekujemy:

  • Dokładności i zdolności manualnych,
  • Spostrzegawczości,
  • Podstawowej obsługi komputera,
  • Orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostarczamy niezbędne elementy do montażu i odbieramy gotowy produkt,
  • Szkolenie wprowadzające,
  • Pracę zdalną,
  • Wynagrodzenie 2600 brutto,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Opiekę koordynatora

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych

Oferta pracy na stanowisku: Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evo Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.Evo Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Evo Solutions Sp. z o.o.

Praca Monter drobnych elementów z tworzyw sztucznych, Bielsko-Biała

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik Porządkowy- Bielsko Biała

Bielsko-Biała, śląskie

Fakturzysta

zdalnie, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy OZE

Mława, mazowieckie

Stażysta/ tka ds. OZE

Pracownik ochrony- Sochaczew

Sochaczew, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 4381
Wrocław 1692
Kraków 1178
Katowice 1064
Łódź 786
Poznań 704