Pracownik Ochrony- Centrum Dystrybucji Sieradz

Data: 25-09-2020, do końca 8 dni
Lokalizacja: Sieradz , łódzkie

Firma Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik Ochrony- Centrum Dystrybucji Sieradz

ZADANIA:

  • Kontrola towaru ( kompletacja towaru )
  • Dodatkowe czynności zlecone

WYMAGANIA:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenie lub umowa o prace po 3 miesiącach
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb)
  • Kompleksowe szkolenie w zakresie wykonywania powierzonych obowiązków
  • Wynagrodzenie 13 zł netto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pensja zawsze na czas do 10 dnia każdego miesiąca
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie GENERALI
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUXMED
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz!

Kontakt: ewa.baranowska(malpa).pl

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Pracownik Ochrony- Centrum Dystrybucji Sieradz

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony- Centrum Dystrybucji Sieradz w miejscowości: Sieradz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Ochrony- Centrum Dystrybucji Sieradz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony- Centrum Dystrybucji Sieradz, praca w Sieradz dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.