Analityk Systemowy P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Poznań / Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Inżynieria
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta z obszaru bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowego.

Widełki: 90 - 110 PLN/H + VAT

Forma współpracy: B2B (ew. UoP)

Lokalizacja: Warszawa (okolice Ronda Daszyńskiego) / Poznań

Start: ASAP

Oczekiwania:

  • umiejętność definiowania wymagań systemowych w oparciu o zdefiniowany proces biznesowy, dokumentację i konsultacje z jednostkami odpowiedzialnymi za systemy skomunikowane z rozwiązaniem,,
  • modelowanie i dokumentowanie procesów,
  • znajomość narzędzi do dokumentowania usług,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • poszukiwanie i kreowanie rozwiązań,
  • znajomość metodyki Agile.

Zadania:

  • zdefiniowanie i udokumentowanie wymagań systemowych dla zmienianych systemów,
  • komunikacji między systemami oraz uczestniczenie w rozwoju narzędzi i automatyzacji procesów;
  • analizowane systemy są rozwijane w Tribe w technologii Angular po stronie front-endu i .Net Core dla back-end. Baza danych: Oracle.

Szukasz pracy jako Analityk Systemowy

Oferta pracy na stanowisku: Analityk Systemowy w miejscowości: Poznań / Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Analityk Systemowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Systemowy, praca w Poznań / Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Analityk Systemowy, Poznań / Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Administrator systemów UNIX

Warszawa, mazowieckie

Tester Automatyzujący

Python Developer

zdalnie, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 4342
Wrocław 1658
Kraków 1168
Katowice 1057
Łódź 768
Poznań 697