Wyszukaj spośród 109677 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji (lub inne) ~5000zł netto Sender International Jakub Kuźmicki

 • Amsterdam, Holandia
 • 05-12-2020 , do końca 136 dni

Sender International jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Przeprowadzamy rekrutację pracowników dla zagranicznych agencji pracy znajdujących się w obrębie Unii Europejskiej. Posiadamy szeroki wachlarz ofert, a nasi kontrahenci co tydzień aktualizują zgłaszane przez przedsiębiorców wakaty.

Zakres ofert

Wynagrodzenie w granicach 9,50€ - 13,00€ za godzinę jest uzależnione od branży, posiadanego doświadczenia i umiejętności, znajomości języków obcych itp.
O szczegółowe informacje prosimy pytać w odniesieniu do konkretnych ofert pracy. Doradzimy i pomożemy Państwu podjąć pracę odpowiednią do predyspozycji i kwalifikacji.

Doświadczenie zawodowe w danej branży NIE JEST WYMAGANE w większości ofert.

 

Przykładowe, aktualne, oferty pracy:

 • Praca przy kwiatach (ścinanie, wiązanie, sortowanie),
 • Pakowanie, wykrawanie mięsa,
 • Przyjmowanie zamówień,
 • Montaż, składanie urządzeń,
 • Magazynier,
 • Operator wózka widłowego,
 • Pomocnik budowlany.

Mile widziane atuty

 • Znajomość języka angielskiego,
 • Prawo jazdy kat.B.

Mile widziane atuty

 • Zakwaterowanie;
 • Dojazdy do pracy i z powrotem - pracodawcy organizują lub pokrywają koszty transportu jeśli zakład pracy jest oddalony od miejsca zakwaterowania,
 • Ubezpieczenie,
 • Kontrakt holenderski.

Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracownik produkcji (lub inne) ~5000zł netto

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (lub inne) ~5000zł netto w miejscowości: Amsterdam jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sender International Jakub Kuźmicki lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji (lub inne) ~5000zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (lub inne) ~5000zł netto, praca w Amsterdam dopasowana do Twoich wymagań.Sender International Jakub Kuźmicki praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Sender International Jakub Kuźmicki


Praca Pracownik produkcji (lub inne) ~5000zł netto, Amsterdam


.

Oferta jest ważna jeszcze 136 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Danuta Życka

send-to@wp.pl

531887227

KRAZ: 21866

Praca w mieście

Warszawa 5616
Wrocław 2423
Kraków 1623
Katowice 1403
Łódź 1206
Poznań 1152
Zobacz więcej