Wyszukaj spośród 111224 ogłoszeń o pracę

LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego

 • Wrocław, dolnośląskie
 • 25-11-2020 , do końca 166 dni

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Jerzego Gromkowskiego we Wrocławiu to jeden z nowocześniejszych szpitali na Dolnym Śląsku i w Polsce. Oprócz oddziałów dla pacjentów dorosłych prowadzimy także specjalistyczne oddziały dla dzieci. Posiadamy nowoczesne wyposażenie przeznaczone do leczenia i badania dzieci. Prowadzimy także wiodące na Dolnym Śląsku oddziały chorób zakaźnych specjalizujące się m.in. w leczeniu WZW i HIV/AIDS.

Nasz Szpital to kompleks nowoczesnych budynków i obiektów poddanych gruntownej modernizacji. Dzięki temu nasi pacjenci mają zapewniony wysoki standard pobytu w 1-4 osobowych salach, wyposażonych we własne łazienki.
W budynkach szpitalnych zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania higieniczno-sanitarne gwarantujące bezpieczeństwo epidemiologiczne.

Szpital jest w pełni skomputeryzowany. Dokumentacja medyczna i dane są tworzone, archiwizowane i przesyłane elektronicznie.

Opis stanowiska pracy

PRACA OD ZARAZ!!!!!!!!
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Lekarz do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej
poza godzinami podstawowej ordynacji Szpitala

 

Wymagania stawiane kandydatom

 • ukończone studia kierunkowe
 • ukończona specjalizacja lub dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu specjalisty lub trwająca specjalizacja z zakresu chorób zakaźnych lub chorób wewnętrznych (po ukończonym III roku specjalizacji).
 • aktualne prawo do wykonywania zawodu
 • odpowiedzialność, profesjonalność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
 • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
 • umiejętność pracy w różnorodnym zespole.
   

Nasza oferta

 • forma zatrudnienia – Kontrakt
 • stawka uzależniona od doświadczenia: 100 zł – 120 zł brutto/godz. + 100% dodatku za pracę z pacjentami COVID z polecenia MZ, czyli razem z dodatkiem 200,00 – 240,00zł. brutto/godz. (dodatek nie może wynosić więcej niż 15.000,00 zł.)
 • praca w stabilnej firmie, z pełną infrastrukturą (diagnostyka obrazowa na miejscu, własne laboratorium) i zabezpieczeniem w środki ochrony indywidualnej, oddział anestezjologiczny, oddziały zakaźne (w tym oddział kierowany przez prof. Krzysztofa Simona).

Dodatkowe Informacje

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpital.wroc.pl


Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami


Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu rekrutacji prowadzonej w tutejszym szpitalu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym zakresie


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej

Oferta pracy na stanowisku: LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego


Praca LEKARZ do pracy w Izbie Przyjęć Zakaźnej, Wrocław


.

Oferta jest ważna jeszcze 166 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Janicka

ajanicka@szpital.wroc.pl

713957404

Praca w mieście

Warszawa 5655
Wrocław 2450
Kraków 1634
Katowice 1412
Łódź 1224
Poznań 1176
Zobacz więcej