Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów IT ESKOM IT Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 17 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HPE, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

Do projektu u Klienta poszukujemy Eksperta z zakresu rozwiązań bezpieczeństwa systemów IT, do przeprowadzenia okresowych audytów.

Zadania:

Współpraca przy okresowych audytach dotyczących bezpieczeństwa systemów IT dla klienta zewnętrznego w zakresie:

  • przeprowadzanie analiz, kontroli i testów bezpieczeństwa systemów oraz raportowaniu ich wyników,
  • proponowaniu rozwiązań minimalizujących zidentyfikowane słabości zabezpieczeń,
  • przygotowywaniu i aktualizowaniu technicznych standardów i wytycznych bezpieczeństwa IT,
  • projektowaniu i wdrażaniu mechanizmów bezpieczeństwa po stronie Klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • Doświadczenie w zakresie realizacji wykonania projektu, budowy lub rozbudowy i wdrożenia rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych w okresie ostatnich 3 lat - warunek konieczny,
  • Samodzielność, dokładność, zdolność projektowania rozwiązań problemów,
  • Gotowość na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy.

Wymagane certyfikaty:

  • Certyfikat związany z bezpieczeństwem informacji, np.: CISSP , CPTE lub OSCP,
  • Certyfikat techniczny wiodących producentów, np.: CheckPoint CCSE, Juniper JNCIP-SEC, F5 Certified Technology Specialist (LTM / ASM) lub Palo Alto Networks ACE;

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B, umowę zlecenie,
  • Współpracę przy cyklicznych projektach,
  • Współpracę z profesjonalnym środowisku,
  • Inspirującą i wspierającą atmosferę pracy.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów IT

Oferta pracy na stanowisku: Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ESKOM IT Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ESKOM IT Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ESKOM IT Sp. z o.o.

Praca Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów IT, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 4553
Wrocław 1804
Kraków 1246
Katowice 1123
Łódź 881
Poznań 800