Tester Automatyzujący NBC Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    Dąbrowa Górnicza, śląskie

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.

Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do warszawskiego teamu jako: Tester Automatyzujący

Projket: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu aplikacji przeznaczonych na rynek edukacyjny (platforma edukacyjna)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów manualnych, automatycznych i wydajności
  • Tworzenie dokumentacji związanej z procesem testowym
  • Wspieranie, rozwój i optymalizacja wewnętrznych procesów QA
  • Współpraca z programistami i analitykami, praca w zespole Scrumowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obszarze automatyzacji testów back-end (Java)
  • Znajomości narzędzi: Selenium, Cucumber, JMeter
  • Praktycznej znajomość frameworków testowych i/lub mocking frameworks dla projektów opartych na Java, np. Spock Framework lub TestNG/JUnit
  • Znajomości: Java, REST, Git, Jenkins, BrowserStack
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (testerzy i developerzy z PL, biznes z zagranicy)
  • Szybkiej dostępności
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: RestAssured, Spring

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: do 850 zł netto/dzień/FV/w zależności od doświadczenia
  • Obecnie praca w 100% zdalna, docelowo praca w modelu hybrydowym z incydentalnymi przyjazdami do biura (Warszawa, ok. DW. Zachodniego)
  • Karta MultiSport - żeby zawsze być w formie
  • Opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich
  • Dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz
  • Program poleceń
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach)
  • Imprezy integracyjne i charytatywne

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Tester Automatyzujący

Oferta pracy na stanowisku: Tester Automatyzujący w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Tester Automatyzujący Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyzujący, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Tester Automatyzujący, Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester Automatyzujący

Fullstack .NET Developer

Angular Developer

Praca w mieście

Warszawa 4818
Wrocław 2025
Kraków 1345
Katowice 1208
Łódź 988
Poznań 924