Senior React Developer (100% zdalnie) Cyclad Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

W Cyclad współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Naszym Partnerem jest wiodąca na rynku firma dostarczająca rozwiązania dedykowane do zarządzania flotą. Korzystając z najnowszych technologii chmurowych i IoT, firma świadczy usługi w czasie rzeczywistym dla klientów na całym świecie. Obecnie jest realizowanych ponad 20 projektów związanymi za takimi obszarami jak: Machine Learning, Computer Vision, Cloud, Big Data, Frontend, Backend i inne. Tworzone rozwiązania dotyczą wykrywania w czasie rzeczywistym zagrożeń drogowych, warunków pogodowych i innych zdarzeń, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo i świadomość floty liczącej ponad 650 tysięcy jednostek.

Informacje o projekcie:

  • Branża: usługi IT,
  • Rodzaj projektu: długofalowa współpraca, nowy projekt, dotyczący rozwoju systemu dedykowanego do zarządzania flotą
  • Lokalizacja: w 100% zdalnie (istnieje również możliwość pracy w jednym biur firmy znajdujących się w Krakowie lub Wrocławiu)
  • Podróże biznesowe: Nie
  • Wynagrodzenie: 110-130 PLN netto +VAT/h

Obowiązki:

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Praca z dokumentacją
  • Rozwój oprogramowania
  • Wsparcie w projektowaniu architektury
  • Analiza wymagań

Wymagania:

  • Min. 4-5 letnie doświadczenie z technologiami front-endowymi (szczególny nacisk na doświadczenie z React, znajomość frameworka Angular mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Dobra znajomość wzorców projektowych
  • Dobra znajomość dobrych praktyk w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Płaską strukturę organizacji z możliwością rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym harmonogramom pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • W pełni zdalną pracę z najlepszymi specjalistami w zakresie rozwiązań BI

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Senior React Developer (100% zdalnie)

Oferta pracy na stanowisku: Senior React Developer (100% zdalnie) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior React Developer (100% zdalnie) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior React Developer (100% zdalnie), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Senior React Developer (100% zdalnie), Katowice

Praca w mieście

Warszawa 5374
Wrocław 2308
Kraków 1543
Katowice 1348
Łódź 1142
Poznań 1090