Specjalista ds. Google ADS AleRabat.com Spółka z o.o.

  • Katowice, śląskie

Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz z promocji ;) Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kampanii i grup reklam w Google Ads
  • Bieżące nadzorowanie kampanii oraz ich optymalizacja pod kątem ROI
  • Raportowanie skuteczności prowadzonych działań
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i rekomendacji
  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu tworzenia kampanii Google Ads
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć rozwinięcia swoich kompetencji w zakresie zagadnień Google Ads
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Samodzielność, skrupulatność i sumienność
  • Nastawienie na cel i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność komunikacji
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość Google Ads Editor, Google Analytics i Google Tag manager

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szkolenie wdrożeniowe i specjalistyczne
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw w życie
  • Możliwość pracy i rozwoju w jednej z największych firm w branży e-commerce
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Google ADS

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Google ADS w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AleRabat.com Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Google ADS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Google ADS, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.AleRabat.com Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.