Specjalista ds. SEO AleRabat.com Spółka z o.o.

  • Katowice, śląskie

Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz z promocji ;)

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie strategii SEO oraz aktywne jej wdrażanie
  • Bieżąca optymalizacja on-site z naciskiem na technical SEO w celu osiągnięcia wzrostu widoczności
  • Cykliczne audyty serwisów w celu zdiagnozowania i wyeliminowania błędów optymalizacyjnych
  • Wyznaczanie i realizacja strategii linkbuliding'u dla Alerabat.com i Buykers.com (pozyskiwanie linków)
  • Wyznaczanie i realizacja strategii content marketingu w tym nadzorowanie i kontrolowanie pracy ok.10-ciu copywriterów. (przygotowywanie fraz kluczowych, zlecanie tekstów, sprawdzanie poprawności przygotowywanych tekstów)
  • Stała współpraca z Copywriterami i innymi działami firmy
  • Raportowanie swoich działań

Nasze wymagania

  • Min. 4 lat doświadczenia w SEO
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień 'on-site' i 'off-site' SEO
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Serach Console
  • Znajomość narzędzi typu Ahrefs, Searchmetrics, Semrush, Jira, (ewentualnie inne podobne)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Bardzo dobra komunikacja
  • Znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży e-commerce lub affiliate marketingu

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw w życie
  • Możliwość pracy i rozwoju w jednej z największych firm e-commerce
  • Możliwość wyboru rodzaju współpracy (B2B, Umowa o pracę)
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy 6:50 a 10:00)
  • Prywatna opieka medyczna

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Specjalista ds. SEO

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. SEO w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AleRabat.com Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. SEO Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. SEO, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.AleRabat.com Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.