Specjalista ds. administracji Cyclad Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT, Outsourcing
  • Rodzaj zaangażowania: Katowice centrum
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie medyczne
  • Harmonogram pracy: pełen etat, godziny pracy: 8h/dzień, start: 9:00-17:00

Zakres zadań:

  • Prace administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem biura
  • Obsługa recepcji firmy
  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie
  • Współpraca z działem HR i Finansów w zakresie rozliczeń oraz dokumentacji
  • Przygotowywanie pism, zestawień, raportów
  • Tłumaczenie dokumentacji wewnętrznej firmy
  • Planowanie i koordynacja spotkań oraz wyjazdów służbowych pracowników biura oraz Zarządu
  • Wspieranie pracy Działu Handlowego
  • Zadania administracyjne związane z procesem zatrudnienia oraz obsługą HR pracowników zewnętrznych m.in. badania wstępne lekarskie, szkolenia BHP, delegacje

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Terminowość oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Duża inicjatywa własna, zaradność i samodzielność w działaniu
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Dużą swobodę działania i możliwość doboru niezbędnych narzędzi pracy
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym, pakiet Multisport

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Specjalista ds. administracji

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. administracji w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. administracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. administracji, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. administracji, Katowice

Praca w mieście

Warszawa 5358
Wrocław 2300
Kraków 1540
Katowice 1345
Łódź 1136
Poznań 1088