Spawacz Tig Mig Aluminim DAAR Personal Service GmbH

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Zadania:

  • spawanie blach metodą Mig 131-141
  • przygotowanie materiału do spawania
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie jako spawacz Mig 131-141 z certyfikatem spawalniczym:
    • ISO 9606-2 131 P BW 23 S t5 PF
    • ISO 9606-2 131 P FW 23 S t3 PF ml
    • ISO 9606-2 141 T BW 23 S t3 H-L045
    • ISO 9606-2 141 T FW 23 S t3 PF ml
  • umiejetnosc czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu w stupniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • brak Zeitkonta
  • wynagrodzenie 12,00 - 13,00 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • kontakt z biurem w języku polskim

Przyjazna atmosfera

Szukasz pracy jako Spawacz Tig Mig Aluminim

Oferta pracy na stanowisku: Spawacz Tig Mig Aluminim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Spawacz Tig Mig Aluminim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz Tig Mig Aluminim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.