PHP Developer Cyclad Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

W Cyclad współpracujemy z rozpoznawalnymi oraz szanowanymi firmami z branży IT. Aktualnie poszukujemy programistów, którzy dołączą do grupy projektowej, tworzącej aplikacje, wykorzystujące język PHP 7. Naszym Partnerem jest software house współpracujący z międzynarodowymi i rozpoznawalnymi graczami na rynku.

Zadania:

Twoja praca polegać będzie na programowaniu. Weźmiesz zatem odpowiedzialność m.in. za:

  • tworzenie czystego i przejrzystego kodu
  • nadzorowanie swojej części procesu developmentu
  • proponowanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań projektowych

Wymagania:

  • umiejętność planowania architektury systemów webowych (mile widziane DDD)
  • bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego (PHP 7.x)
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość minimum jednego ORM
  • znajomość minimum jednego frameworka MVC dla PHP (mile widziany Yii2 Framework)
  • znajomość zagadnień związanych z REST API
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i skalowalnością aplikacji webowych
  • znajomość relacyjnych baz danych (MariaDB)
  • umiejętność przeprowadzania code review
  • znajomość systemów typu linux + konfiguracja (mile widziany Centos 7)
  • podstawowa znajomość wirtualizacji/konteneryzacji (Docker)
  • znajomość standardów PSR, umiejętność pisania czystego kodu
  • znajomość GIT
  • umiejętność pisania testów jednostkowych i akceptacyjnych
  • mile widziany: ElasticSearch
  • Fajnie jeśli będziesz miał podstawową wiedzę Frontendową: CSS3, JavaScript, ReactJS - ale jeżeli nie masz i chcesz się nauczyć, to możesz to zrobić u nas.

Oferujemy:

  • samodzielność projektową (sam decydujesz jak programujesz - zarząd nie wtyka nosa w te sprawy)
  • pełny etat w siedzibie firmy - biuro w domu jednorodzinnym na Saskiej Kępie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę przy ciekawych projektach webowych dla znanych marek
  • swobodę i luźną atmosferę pracy (mamy ogródek i stoi w nim grill:))
  • pakiet socjalny (LUX MED)
  • dogodne formy współpracy (B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o pracę )
  • współpracę z doświadczonym zespołem programistów
  • benefity w postaci szkoleń, kursów, dokształcania

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako PHP Developer

Oferta pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca PHP Developer, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 5374
Wrocław 2308
Kraków 1543
Katowice 1348
Łódź 1142
Poznań 1090