Doradca Techniczno - Handlowy Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • 22-02-2021 , do końca 9 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej - osoby do pracy na stanowisku:

Doradca Techniczno - Handlowy

Miejsce pracy:

woj.: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów (instalatorów) w podległym regionie,
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z pozyskanymi instalatorami,
  • prowadzenie szkoleń technicznych z zakresu oferty i montażu,
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla Przedstawicieli Handlowych,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • wsparcie w przygotowaniu zamówień pod daną inwestycję,
  • weryfikacja instalacji pod program motywacyjny,
  • udział w targach branżowych, szkoleniach zewnętrznych jako przedstawiciel firmy,
  • współpraca z dystrybutorami w regionie,
  • przedstawianie raportów i wyników ze sprzedaży przełożonemu.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na rynku instalacyjnym,
  • posiadasz min. średnie wykształcenie,
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać długoterminowe relacje,
  • masz doświadczenie w szkoleniu i doradztwie dla instalatorów,
  • odznaczasz się wysokimi umiejętnościami analitycznymi,
  • potrafisz elastycznie dopasować się do instalatora, a także firm wykonawczych,
  • cechujesz się dokładnością i precyzją,
  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności techniczne, handlowe i negocjacyjne,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwie technicznym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy),
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna).

Przyjazna atmosfera

Szukasz pracy jako Doradca Techniczno - Handlowy

Oferta pracy na stanowisku: Doradca Techniczno - Handlowy w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Doradca Techniczno - Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Doradca Techniczno - Handlowy, Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Doradca techniczno-handlowy HVAC

Przedstawiciel Handlowy (fotowoltaika)

Praca w mieście

Warszawa 5333
Wrocław 2291
Kraków 1529
Katowice 1336
Łódź 1119
Poznań 1080