Wyszukaj spośród 111224 ogłoszeń o pracę

Kierowca ZAKŁAD PIEKARNICZY "MALTA" JERZY MALTAZAR

 • Siewierz, śląskie
 • 05-03-2021 , do końca 67 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: śląskie
 • Branża: Łańcuch dostaw
 • Kraj: Polska

Dołacz do naszego Zespołu jako Kierowca!

Opis stanowiska pracy

 • Kierowca (pojazdy do 3,5t.) dostawcze.
 • Doświadczenie.

Wymagania stawiane kandydatom

 • dojazd własny.
 • praca od godz.4.oo do godz. 8-9.oo  (od poniedz.do soboty)

 

Nasza oferta

 • umowa zlecenie.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Kierowca

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca w miejscowości: Siewierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ZAKŁAD PIEKARNICZY "MALTA" JERZY MALTAZAR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca, praca w Siewierz dopasowana do Twoich wymagań.ZAKŁAD PIEKARNICZY "MALTA" JERZY MALTAZAR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


ZAKŁAD PIEKARNICZY "MALTA" JERZY MALTAZAR


Praca Kierowca, Siewierz


.

Oferta jest ważna jeszcze 67 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

JERZY MALTAZAR MALTAZAR

biuro@pieczywomalta.pl

32 6742300

Inne ogłoszenia pracodawcy

Kierowca

Siewierz, śląskie


SPRZĄTANIE

Siewierz, śląskie


PIEKARZ

Siewierz, śląskie


KASJER-SPRZEDAWCA

Siewierz, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 5655
Wrocław 2450
Kraków 1634
Katowice 1412
Łódź 1224
Poznań 1176
Zobacz więcej