Wyszukaj spośród 109677 ogłoszeń o pracę

Montażysta mebli na wymiar KUCHNIE WIELKOPOLSKIE

 • Poznań, wielkopolskie
 • 07-05-2021 , do końca 18 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: wielkopolskie
 • Branża: Praca fizyczna
 • Kraj: Polska

"KUCHNIE WIELKOPOLSKIE - Meble na wymiar, które inspirują" to poznański producent najwyższej jakości mebli na wymiar, uhonorowany certyfikatem Firma Godna Polecenia, certyfikatem Firma z Sercem oraz nominacją do certyfikatu jakości „Primus Nominatus" (łac.) "Nominowany Najdoskonalszym".

Pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny przede wszystkim za:

 • wsparcie ekip montażowych,
 • pomoc podczas produkcji.

Zapewniamy pełne przeszkolenie w zakresie realizowanych zadań (nie jest wymagane doświadczenie i wykształcenie kierunkowe) i pracę w zespole przyjaźnie nastawionych fachowców.

Od kandydatów oczekujemy

 • samodzielności w działaniu wspartej łatwością przyswajania wiedzy,
 • predyspozycji technicznych, w tym umiejętności posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • czynnego prawa jazdy kategorii B.

Od kandydatów oczekujemy

Oferujemy zatrudnienie etatowe w formie umowy o pracę, partnerskie relacje, dobrą atmosferę pracy i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.

Dodatkowe Informacje

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, zawierających:
- opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz przebiegu nauki,
- zdjęcie,
uzupełnionych klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych personalnych.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Montażysta mebli na wymiar

Oferta pracy na stanowisku: Montażysta mebli na wymiar w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KUCHNIE WIELKOPOLSKIE lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Montażysta mebli na wymiar Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Montażysta mebli na wymiar, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.KUCHNIE WIELKOPOLSKIE praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.