Wyszukaj spośród 111224 ogłoszeń o pracę

MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji Wentrik Karolina Pawełczak

  • Warszawa, mazowieckie
  • 04-05-2021 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Polska

Firma WENTRIK zajmuje się montażem klimatyzacji wszystkich typów i systemów, również montażem wentylacji gównie mechanicznej pracującej na silkach, centralach, bądź rekuperacjach, posiadam magazyn z miejscem na przebranie, możliwość parkowania auta na terenia w trakcie pracy. Praca gównie na terenie Warszawy od godziny 7 do 17 zdarzają się sporadyczne delegacje.

Opis stanowiska pracy

  • MONTER klimatyzacji wentylacji/rekuperacji 

 

 

 

Wymagania stawiane kandydatom

Chętnych do pracy ze sporą wiedzę w zakresie montażu klimatyzacji od splitów do kanałówek, umiejętność lutowania miedzi, umiejętność czytania projektów klimatyzacja/wentylacja, podstawy branży elektrycznej,hydraulicznej, umiejętność pracy w zespole, posidanie prawa jazdy kat. B, umiejętność jazdy autem dostawczym, brak lęku wysokości, ALKOHOLOWI MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!  

 

 

Nasza oferta

  • Pracę, umowę na stałę, godne wynagrodzenie za wiedzę i umiejętności

 

 

 

Dodatkowe Informacje

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Świetna lokalizacja

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji

Oferta pracy na stanowisku: MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Wentrik Karolina Pawełczak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Wentrik Karolina Pawełczak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Wentrik Karolina Pawełczak


Praca MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji , Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Hubert Pawełczak

klima.wentrik@wp.pl

605307445

Praca w mieście

Warszawa 5655
Wrocław 2450
Kraków 1634
Katowice 1412
Łódź 1224
Poznań 1176
Zobacz więcej