STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Data: 29-05-2019, do końca 75 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejące od blisko 20 lat. Poszukujemy pracownika, najlepiej studenta/kę rachunkowości i finansów w wymiarze czasu pracy dostosowanym do toku studiów, ktory /a chce nabyć umiejętności praktycznych.

Obowiązki:
  • wprowadzanie dokumentów do KPIR
  • wprowadzanie dokumentów do ksiąg handlowych
  • wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT
  • obliczenie podatku dochodowego
  • sporządzanie deklaracji VAT
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników

Od Kandytata/ki oczekujemy:
  • zaangażowania,
  • rzetelności,
  • umiejętności współtworzenia dobrej atmosfery pracy,

Na etapie studiów proponujemy umowę zlecenia dopasowaną do mozliwości zleceniobiorcy.

W naszej firmie prowadzone są zajęcia z języka angielskiego na kilku poziomach.

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Poznań Grunwald

Biuro jest czynne w godzinach 7-16

CV proszę kierować na adres mail: karolina.skrzypczak@bchossa.pl

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Oferta pracy na stanowisku: STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy B&C-HOSSA sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.B&C-HOSSA sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

B&C-HOSSA sp. z o.o.

Praca STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI, Poznań

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Karolina Skrzypczak-Nowakowska

karolina.skrzypczak@bchossa.pl

602252855

Praca w mieście

Warszawa 2038
Wrocław 906
Kraków 801
Poznań 521
Łódź 416
Katowice 391