Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h Evie Sp. z o.o.

 • Kallo, Polska
  Kallo, Polska
 • 23-06-2022 , do końca 5 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
 

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Myślisz o przyszłości za granicą? To świetne rozwiązanie dla Ciebie!

Nasz klient jest wiodącym producentem nawozów organicznych i organiczno–mineralnych.

Jako operator będziesz odpowiedzialny za ustawianie i kontrolowanie parametrów sprężarek, pomp, wentylatorów i powiązanych urządzeń. Do Twoich obowiązków będzie należeć również przegląd i naprawa oraz prace konserwacyjne na instalacjach i sprzętach w zakładzie.

Czego oczekujemy?

 • Doświadczenia w branży przemysłowo-produkcyjnej na podobnym stanowisku.
 • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
 • Prawa jazdy kat.B

W zamian oferujemy:

 • stawkę od 16€ brutto/h (w zależności od Twojego doświadczenia)
 • dodatek zmianowy w wysokości 13% stawki podstawowej
 • dodatek za pracę w weekendy 50€ brutto
 • dodatek za pracę w nocy 75€ brutto
 • czeki żywnościowe w wysokości 3,55€ dziennie
 • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
 • kartę paliwową na dojazdy do pracy
 • trzynastą pensję
 • kurs języka niderlandzkiego i dodatkowe szkolenia podnoszące Twoje kwalifikację
 • możliwość przejścia na kontrakt belgijski po 6 miesiącach współpracy
   

Jeżeli jesteś osobą konsekwentną i nie masz problemu z podejmowaniem decyzji oraz pracą w zespole prześlij nam swoją kandydaturę!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h w miejscowości: Kallo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h, praca w Kallo dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.