Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

elektronik, mechanik Proelwik Katarzyna Kępa

  • Warszawa, mazowieckie
  • 24-06-2022 , do końca 4 dni

Firma Elwik istnieje na polskim rynku od 1985 roku.
Od ponad 30 lat proponujemy Państwu szeroką gamę produktów: stacje lutownicze, systemy gorącokanałowe do form, rozdzielacze, dysze grzejne, regulatory temperatury.

Poszukujemy osoby do pracy przy produkcji grzałek oraz lutownic. Firma znajduje się w Warszawie na Okęciu. Praca przy nieskomplikowanych maszynach, możliwość przyuczenia . Proszę o kontakt sms na numer 607445762, oddzwonimy.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako elektronik, mechanik

Oferta pracy na stanowisku: elektronik, mechanik w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Proelwik Katarzyna Kępa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy elektronik, mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko elektronik, mechanik, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Proelwik Katarzyna Kępa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.