Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Praca fizyczna bez doświadczenia! 19,5 zł brutto/h + dodatki! Evie Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 30-06-2022 , do końca 3 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy. 

Lokalizacja: Szczecin, Dąbie 

 

Oferujemy: 

- Pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę ( 2 zmiany, 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, sporadycznie pojawiają się zmiany nocne - 22:00 - 6:00 ) 

- Wynagrodzenie w wysokości 19,5 zł brutto/h ), po 3 msc. wynagrodzenie wzrasta! 

- Premia za obecność - 250 zł brutto

- Wewnętrzne kursy i szkolenia ( UDT i/lub SEP ) 

Awans po 3 msc. ( młodszy monter - monter ) 

Bezpłatne ciepłe napoje w miejscu pracy 

Udział w firmowych wydarzeniach ( Mikołajki, Karnawał ) 

 

Praca polega na skręcaniu/ montowaniu elementów pod rozdzielnice elektryczne, które później są montowane w wiatrakach. Każdy indywidulanie skręca przydzielone elementy przy swoim stanowisku pracy, w pozycji stojącej :) 

Jako firma dajemy możliwość rozwoju, nie tylko poprzez awans na wyższe stanowisko ale również poprzez dofinansowanie studiów lub nauki języka angielskiego naszym pracownikom. 

Nie musisz mieć doświadczenia! 

Cenimy sobie zaangażowanie i chęć do nauki

 

Jako nasz pracownik możesz liczyć również na odzież ochronną i obuwiepakiet ubezpieczeń w korzystnej cenie, bony i prezenty na Święta oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy! 

 

Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do nas! 

Dołącz CV kolegi i rozpocznijcie pracę razem! 

 


Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca fizyczna bez doświadczenia! 19,5 zł brutto/h + dodatki!

Oferta pracy na stanowisku: Praca fizyczna bez doświadczenia! 19,5 zł brutto/h + dodatki! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca fizyczna bez doświadczenia! 19,5 zł brutto/h + dodatki! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca fizyczna bez doświadczenia! 19,5 zł brutto/h + dodatki! , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Praca fizyczna bez doświadczenia! 19,5 zł brutto/h + dodatki! , Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Natalia Kosińska

n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Łódź 132
Kraków 132
Poznań 106
Zobacz więcej