Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Monter Rusztowan "INDUSTRIAL POLISH SERVICES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Szczecin, zachodniopomorskie
 • 01-08-2022 , do końca 35 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: zachodniopomorskie
 • Branża: Budownictwo
 • Kraj: Polska

Specjalizujemy się w instalowaniu rusztowań budowlanych zarówno w miejscach przemyłowych (fabryki, papiernie, rafienrie) jak i lokalizacjach miejskich (domy, centra handlowe, apartametowce) .
Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami w tej dziedzinie. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie na rynku europejskim w takich krajach jak: Szwecja, Norwegia, Holandia, czy Belgia. Na Twoje potrzeby, jesteśmy w stanie wyselekcjonować monterów spełniających państwowe wymogi oraz posiadających odpowiednie kwalifikacje. Mamy doświadczenie w pracy na takich systemach jak: Layher, Haki, ALUSTAR, Plettac. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie oraz uprawnienia honorwane zarówno w Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej. Propozycje współpracy oraz aplikacje z CV prosimy wysyłać na adres email znajdujący się w zakładce „contact"

Polska firma INDUSTRIAL POLISH SERVICES poszukuje monterów rusztowań z doświadczeniem do pracy na północy Szwecji (Lulea, Kiruna)

Stabilna praca na długi okres czasu.

Zapewniamy:

 • transport i zakwaterowanie;
 • 60 zł/h netto
 • umowę zlecenie lub umowę o pracę;
 • elastyczny system pracy.

Wymagane:

 • minimum roczne doświadczenie monterskie;
 • uprawienia monterskie (Szwedzkie, Polskie, Norweskie, Holenderskie).

Jeśli interesuje Cię stabilna praca, pewność wynagrodzeń to zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

Tel: 537 343 727

E-mail: info@ipolishservices.com


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Monter Rusztowan

Oferta pracy na stanowisku: Monter Rusztowan w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "INDUSTRIAL POLISH SERVICES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter Rusztowan Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter Rusztowan, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań."INDUSTRIAL POLISH SERVICES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


"INDUSTRIAL POLISH SERVICES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Praca Monter Rusztowan, Szczecin


.

Oferta jest ważna jeszcze 35 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Maciej Matlosz

maciej.matlosz@op.pl

537343727

Inne ogłoszenia pracodawcy

Monter Rusztowan

Szczecin, zachodniopomorskie


Pracownik produkcji rowerów Niemcy

Szczecin, zachodniopomorskie


Elektryk/mechanik produkcja Niemcy

Szczecin, zachodniopomorskie

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Kraków 132
Łódź 132
Poznań 106
Zobacz więcej