Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Proste prace produkcyjne w Belgii - SZUKAMY PAR I GRUP! Evie Sp. z o.o.

  • kortrijk, Belgia
    kortrijk, Belgia
  • 07-07-2022 , do końca 10 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Szukasz pracy za granicą? A może chciałbyś/chciałabyś wyjechać w parze lub grupie?

Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji i Ty lub osoba z Twojej grupy zna język angielski, francuski, niemiecki bądź niderlandzki ta oferta jest właśnie dla Was! Osoby, które chciałyby wyjechać indywdualnie również są mile widziane :) !

Główne obowiązki na stanowisku to: panierowanie, filetowanie i pakowanie drobiu, obsługa linii produkcyjnej oraz kontrola jakości.

 

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę w ramach oddelegowania

Stawkę 14,06 Euro/h brutto + dodatek frekwencyjny 0,46 Euro brutto/h

Dodatek za podwożenie i polecenie innego pracownika

Kartę paliwową na dojazdy do pracy oraz pomoc i wsparcie naszych koordynatorek

13. pensję, a także pomoc w znalezieniu zakwaterowania


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Proste prace produkcyjne w Belgii - SZUKAMY PAR I GRUP!

Oferta pracy na stanowisku: Proste prace produkcyjne w Belgii - SZUKAMY PAR I GRUP! w miejscowości: kortrijk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Proste prace produkcyjne w Belgii - SZUKAMY PAR I GRUP! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Proste prace produkcyjne w Belgii - SZUKAMY PAR I GRUP!, praca w kortrijk dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Proste prace produkcyjne w Belgii - SZUKAMY PAR I GRUP!, kortrijk kortrijk


Oferta jest ważna jeszcze 10 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Natalia Głuszek

n.gluszek@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Kraków 132
Łódź 132
Poznań 106
Zobacz więcej