Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! Evie Sp. z o.o.

  • Menen, Polska
    Menen, Polska
  • 07-07-2022 , do końca 10 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Dla naszego belgijskiego klienta szukamy osób ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem na produkcji spożywczej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie: panierowanie, filetowanie i pakowanie drobiu, obsługa linii produkcyjnej oraz kontrola jakości.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę w ramach oddelegowania. Stawkę początkową 14,06 Euro/h brutto plus dodatek frekwencyjny 0,46 Euro/h brutto.
Dodatkowo za polecenie nowego kandydata otrzymasz 215 Euro brutto a za podwożenie innych pracowników około 100 Euro brutto od osoby miesięcznie!
Pomożemy znaleźć Ci zakwaterowanie, a nasze koordynatorki będą dostępne dla Ciebie na miejscu.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany ofertą APLIKUJ!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca za granicą - dużo wolnych wakatów!

Oferta pracy na stanowisku: Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! w miejscowości: Menen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca za granicą - dużo wolnych wakatów! , praca w Menen dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.