Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Pracownik magazynowy - operator Reachtruck - 14 euro/h Evie Sp. z o.o.

  • Evergem, Polska
    Evergem, Polska
  • 08-07-2022 , do końca 11 dni

Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania, zasady magazynowe są Ci dobrze znane i pragniesz zarabiać na życie w euro, to...

...właśnie Ciebie szukamy!

 

Jesteśmy agencją zatrudnienia posiadającą oddziały w Polsce oraz Belgii. Obecnie, dla jednego z naszych zagranicznych klientów, prowadzimy rekrutację na stanowisko Operatora wózka widłowego typu reachtruck. Nie wymagamy od kandydatów uprawnień wydanych przez urząd. W pierwszych dniach pracy przejdziesz szkolenie, na którym zweryfikujemy Twoje umiejętności z zakresu ich obsługi. 

Pamiętaj, że aplikujesz do pracy na terenie Belgii - ważne jest więc, abyś porozumiewał się w języku angielskim lub niderlandzkim na poziomie komunikatywnym. 

 

Wyjazd za granicę nigdy nie był łatwiejszy! 

Otrzymasz od nas możlwiość wynajmu mieszkania w konkurencyjnej cenie! W razie jakichkolwiek problemów, z pomocą przyjdzie nasz Koordynator, który posługuje się biegle nie tylko językiem polskim ale i niderlandzkim!

 

Martwi Cię, że życie na zachodzie jest drogie?

Postaramy się umilić Twój wyjazd oferując Ci dodatki takie jak karta paliwowa oraz możlwiość dodatkowego zarobku za polecenie innego kandydata lub podwożenie kolegów z pracy. 

 

 ⚠Zgłoś się już dziś, a otrzymasz szansę rozpoczęcia nowej pracy jeszcze w czerwcu ⚠


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik magazynowy - operator Reachtruck - 14 euro/h

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - operator Reachtruck - 14 euro/h w miejscowości: Evergem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynowy - operator Reachtruck - 14 euro/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - operator Reachtruck - 14 euro/h, praca w Evergem dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Pracownik magazynowy - operator Reachtruck - 14 euro/h, Evergem Evergem


Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Julia Kamińska

j.kaminska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Łódź 132
Kraków 132
Poznań 106
Zobacz więcej