Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki Evie Sp. z o.o.

  • Komorniki, wielkopolskie
  • 10-07-2022 , do końca 13 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Łańcuch dostaw
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisku: Pracownik Magazynu. 

 

Rozpocznij pracę od pzyszłego tygodnia.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto. 

Dodatkowo możesz liczyć na BONUS w wysokości 250 zł za samą obecność oraz premię jakościową, do 16% wynagrodzenia podstawowego (520 zł). 

Łącznie możesz zarobić ponat 4000 zł brutto.

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30 - 22:30. 

 

Do Twoich zadań będzie należało między innymi skanowanie oraz sortowanie paczek. 

Nasz magazyn mieści się w Komornikach. 

 


Przyjazna atmosfera

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki w miejscowości: Komorniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu - praca w godzinach 14:30 - 22:30 - Komorniki, praca w Komorniki dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.