Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego ABA Nieruchomości

  • Konin, wielkopolskie
    Konin, wielkopolskie
  • 13-08-2022 , do końca 47 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Prężnie rozwijające się biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku (ABA Nieruchomości) podejmie współpracę w ramach stanowiska Pośrednik w obrocie nieruchomościami lub Rzeczoznawcy Majątkowego. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wysokie standardy, umożliwienie ciągłego rozwoju naszym pracownikom oraz budowanie silnych fundamentów marki odpowiadając na potrzeby naszych klientów i realizując ich oczekiwania.

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osobą, której zainteresowania stanowią: obrót nieruchomościami, transakcje w obszarze nieruchomości oraz pozyskiwanie i kontakt biznesowy z klientem. A oprócz tego jesteś gotowa/gotowy na nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności, to zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

* wiedza w zakresie obrotu i pośrednictwa nieruchomości;

* doświadczenie zdobyte w biurach nieruchomości;

* komunikatywność i wysoka kultura osobista;

* prawo jazdy kategorii B;

* biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office.

Zakres obowiązków:

* wspieranie Rzeczoznawcy Majątkowego w realizacji codziennych obowiązków;

* pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji biznesowych;

* udział w procesie transakcji nabycia/zbycia nieruchomości;

* prezentacja nieruchomości klientom;

* bieżące monitorowanie rynku nieruchomości;

* budowanie relacji z klientem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego

Oferta pracy na stanowisku: Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego w miejscowości: Konin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABA Nieruchomości lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego, praca w Konin dopasowana do Twoich wymagań.ABA Nieruchomości praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


ABA Nieruchomości


Praca Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego, Konin Konin


.

Oferta jest ważna jeszcze 47 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Waldemar Świnka

biuro@abanieruchomosci.pl

605430225

Inne ogłoszenia pracodawcy

Ruby on Rails

Poznań, wielkopolskie


DevOps AWS

Poznań, wielkopolskie


Asystent Spedytora

Poznań, wielkopolskie


Operator maszyn (atrakcyjne wynagrodzenie)

Murowana Goślina, wielkopolskie


Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Kraków 132
Łódź 132
Poznań 106
Zobacz więcej