Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Magazynier - praca w godzinach porannych 5:00 - 9:00 - Straszyn Evie Sp. z o.o.

 • Straszyn, pomorskie
 • 14-07-2022 , do końca 17 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: pomorskie
 • Branża: Łańcuch dostaw
 • Kraj: Polska

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy pracowników magazynu na godziny poranne (1/2 etatu) do pracy w Straszynie (ok. Pruszcz Gdański)

 

Do Twoich zadań będzie należało skanowanie oraz sortowanie paczek oraz rozładunek/załadunek przesyłek z kontenerów liniowych

Towary mają różne wagi, dlatego do współpracy zapraszamy mężczyzn.

 

Nasz magazyn mieści się w Straszynie.

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na 1/2 etatu)
 • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2000 zł brutto
 • premię frekwencyjną i jakościową, do 15% wynagrodzenia podstawowego (ok. 300 zł brutto)
 • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
 • stałe godziny pracy: 05:00 - 9:00 (dopłata za pracę w godzinach nocnych).

Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Magazynier - praca w godzinach porannych 5:00 - 9:00 - Straszyn

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - praca w godzinach porannych 5:00 - 9:00 - Straszyn w miejscowości: Straszyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - praca w godzinach porannych 5:00 - 9:00 - Straszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - praca w godzinach porannych 5:00 - 9:00 - Straszyn , praca w Straszyn dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.