Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Monter konstrukcji stalowych MR montaz Sp zoo

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 16-07-2022 , do końca 19 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Polska

Montaż konstrukcji stalowych we Wrocławiu oraz okolicy...Możliwość rozwoju kariery...Możliwość zatrudnienia ekipy...Morzna bez doświadczenia.


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Monter konstrukcji stalowych

Oferta pracy na stanowisku: Monter konstrukcji stalowych w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MR montaz Sp zoo lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter konstrukcji stalowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter konstrukcji stalowych , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.MR montaz Sp zoo praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


MR montaz Sp zoo


Praca Monter konstrukcji stalowych , Wrocław


Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Ruslan Palamariuk

mr-montaz@wp.pl

0537357869

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Kraków 132
Łódź 132
Poznań 106
Zobacz więcej