Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Kierowca Kat. C+E PAULOKOP PAWEŁ PIETRUSZKA

  • Pruszków, mazowieckie
  • 21-07-2022 , do końca 24 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Kwota zawarta w ogłoszeniu to wynagrodzenie na rękę.

Dla chętnych zapewniamy kwaterunek.

Codziennie powrót do domu lub miejsce kwaterunku.


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Kierowca Kat. C+E

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca Kat. C+E w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PAULOKOP PAWEŁ PIETRUSZKA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca Kat. C+E Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca Kat. C+E, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.PAULOKOP PAWEŁ PIETRUSZKA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


PAULOKOP PAWEŁ PIETRUSZKA


Praca Kierowca Kat. C+E, Pruszków


Oferta jest ważna jeszcze 24 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Paweł Pietruszka

p.pietruszka99@gmail.com

537413733

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Łódź 132
Kraków 132
Poznań 106
Zobacz więcej