Wyszukaj spośród 8582 ogłoszeń o pracę

Spawacz TIG - od 20 euro brutto/h - Belgia! Evie Sp. z o.o.

  • Riemst, Belgia, Polska
  • 22-07-2022 , do końca 25 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Posiadasz doświadczenie w spawaniu metodą TIG? Dołącz do nas!

Poza doświadczeniem wymagamy jedynie  komunikatywnego języka angielskiego i polskiego meldunku!

 

Do Twoich obowiązków będzie należało spawanie elementów metodą TIG przy produkcji bram aluminiowych oraz montaż gotowego prouktu.

Praca ma charakter mieszany, do Twoich zadań będą należały również wyjazdy do miejsc montażu z resztą zespołu :)

 

Otrzymasz:

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie do negocjacji od 20 do 23 euro brutto/h w zależności od doświadczenia kandydata
  • liczne dodatki pozapłacowe: system poleceń, 13. pensja, karta paliwowa, opieka koordynatora,  dodatek za podwożenie innego pracownika
  • zakwaterowanie w wysokim standardzie w miejscu pracy ( pokoje jednoosobowe ), za jedyne 250 euro miesięcznie! 

 

Nie zwlekaj i aplikuj! :)


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Spawacz TIG - od 20 euro brutto/h - Belgia!

Oferta pracy na stanowisku: Spawacz TIG - od 20 euro brutto/h - Belgia! w miejscowości: Riemst, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Spawacz TIG - od 20 euro brutto/h - Belgia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz TIG - od 20 euro brutto/h - Belgia!, praca w Riemst, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Spawacz TIG - od 20 euro brutto/h - Belgia!, Riemst, Belgia


Oferta jest ważna jeszcze 25 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Natalia Kosińska

n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Praca w mieście

Warszawa 149
Gdańsk 136
Łódź 132
Kraków 132
Poznań 106
Zobacz więcej