Księgowa

Data: 05-06-2019, do końca 68 dni
Lokalizacja: Białystok , podlaskie

MPO Sp. z o. o. jest liderem w dziedzinie odbioru i utylizacji odpadów na rynku podlaskim od ponad 50 lat. W województwie podlaskim prowadzi 5 oddziałów, w których zatrudnia blisko 400 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko inspektora ds.finansowo-księgowych w siedzibie głównej w Białymstoku.

Opis stanowiska
  • księgowanie faktur, wyciągów bankowych, raportów kasowych,
  • sprawdzanie poprawności rejestrów VAT,
  • zestawienie rejestrów sprzedaży,
  • bieżąca windykacja należności,
  • współpraca z radcą prawnym w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego,
Wymagania
  • minimum 5-letniego doświadczenia na równoważnym stanowisku pracy,
  • znajomość przepisów ustawy CIT, VAT, ustawy o rachunkowości
  • intuicyjnego poruszania w kwestiach księgowych,
  • obowiązkowości i sumienności,
  • umiejętności współpracy w zespole,
Oferujemy
  • pełnoetatową pracę w stabilnej firmie,
  • wsparcie nowoczesnym oprogramowaniem,
  • otwartość na nowe pomysły i rozwiązania,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Sprzęt do pracy
Dodatkowe informacje

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania RAKS SQL,
  • sprawne obsługa pakietu office w szczególności arkusza exel.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Księgowa

Oferta pracy na stanowisku: Księgowa w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MPO Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowa, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.MPO Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MPO Sp. z o.o.

Praca Księgowa, Białystok

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Dorota Mikulska

dorota@mpo.bialystok.pl

85 676 83 20

Inne ogłoszenia pracodawcy

Android Developer @ Netguru

Białystok, Polska

Praca w mieście

Warszawa 2038
Wrocław 906
Kraków 801
Poznań 521
Łódź 416
Katowice 391