Wyszukaj spośród 27297 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier w Poznaniu – umowa o pracę + premie

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 11-06-2019, do końca 192 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.


Brak doświadczenia to nie problem!

U nas liczy się Twoje zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań. Ważna jest również Twoja gotowość do pracy w systemie III zmianowym.

 

Przeczytaj poniżej, co możemy Ci zaoferować.

Pracując u nas zyskasz:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wynoszące do 2650 zł brutto i premie miesięczne sięgające do 310 zł brutto. Będziesz miał również możliwość zwiększenia pensji dzięki wyrobieniu dobrze płatnych nadgodzin. Zapewniamy wsparcie doświadczonych współpracowników oraz szkolenia, które pomogą Ci się wdrożyć. Wyposażymy Cię w sprzęt niezbędny do pracy i odzież roboczą.

Pracując u nas zyskasz:

Na wykonywaniu prostych prac magazynowych - kompletowaniu zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem.


Przyjazna atmosfera
Dodatkowe Informacje

Zakład zlokalizowany jest w Poznaniu, w dzielnicy Nowe Miasto.

Nie czekaj, prześlij swoje CV! Masz jakieś pytania? Chętnie odpowiem na nie w mailu: k.piatek@ksservice.pl lub pod telefonem: 508 351 455.

Oferta jest ważna jeszcze 192 dni


Szukasz pracy jako Magazynier w Poznaniu – umowa o pracę + premie

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier w Poznaniu – umowa o pracę + premie w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier w Poznaniu – umowa o pracę + premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier w Poznaniu – umowa o pracę + premie , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.