Wyszukaj spośród 27297 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kasjer / sprzedawca

Data: 22-06-2019, do końca 196 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Sklep sieci Lewiatan w spokojnej, miłej okolicy na starym Bemowie; w sąsiedztwie Wojskowej Akademii Technicznej.


Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer / sprzedawca.

Szerokie spektrum obowiązków w zalezności od bieżących potrzeb: obsługa kasy, przyjmowowanie dostaw, rozkładanie towaru.

Praca zmianowa 6-14, 14-22.

Niedziele tylko handlowe : 8-14, 14-20.

Elastyczny grafik.

 

Wymagania

Doświadczenie nie jest wymagane. Konieczność posiadania lub wykonania badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

Gwarantujemy stałą pracę i pewne, przyzwoite zarobki. Praca w miłym i niewielkim zespole. Doceniamy uczciwą pracę dodatkowymi premiami.


Elastyczne godziny pracy
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszę o CV lub parę słów o sobie i nr tel.

Oferta jest ważna jeszcze 196 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Kasjer / sprzedawca

Oferta pracy na stanowisku: Kasjer / sprzedawca w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lewiatan - sklep lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kasjer / sprzedawca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer / sprzedawca, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Lewiatan - sklep praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.