Wyszukaj spośród 27297 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Team Leader produkcji z jęz. francuskim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 28-06-2019, do końca 176 dni

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszej firmy, ponieważ jej fundament i siłę tworzą ludzie, którzy z nami współpracują. Tworzymy miejsce gdzie każdy pracownik i partner biznesowy przyczynia się do umocnienia naszej pozycji na rynku jako Lidera w branży produkcyjnej


Kogo szukamy?

W naszych szeregach brakuje nam tylko Ciebie. Osoby, której nie brakuje dobrej organizacji pracy jak i analitycznego sposobu myślenia.

 

Wystarczy, że:

 • posługujesz się biegle językiem francuski
 • masz choć trochę doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

  Nie mamy innych oczekiwań wobec Ciebie – reszty nauczymy Cię sami.
   

W zamian zapewniamy Ci już od pierwszego dnia rekrutacji przyjazną i profesjonalną atmosferę ukierunkowaną na budowanie pozytywnych relacji od samego początku.
 

Przede wszystkim:
 

 • w końcu będziesz mógł cieszyć się wolnymi weekendami i popołudniami, ponieważ pracę wykonujesz od pn. - pt. w godz. od 7:00 do 15:00.
 • dajemy Ci na start umowę o pracę z solidnym wynagrodzeniem
 • otrzymasz szereg możliwości w rozwoju i podnoszeniu Twoich kwalifikacji zawodowych w naszej firmie.
 • będziesz zarządzał całym procesem produkcji jak i 6cio osobowym zespołem
 • pomoc w ewentualnej relokacji 
Dodatkowe Informacje

Skoro wciąż z nami jesteś to znaczy, że masz to czego szukamy w naszym kandydacie idealnym. Pamiętaj, że biegła znajomość języka francuskiego to podstawa naszej pracy dzięki, której będziesz mógł komunikować się z klientami naszej firmy. Wyślij zatem do nas swoje CV wraz z numerem telefonu – chcielibyśmy jak najszybciej Cię poznać.

 

Oferta jest ważna jeszcze 176 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Team Leader produkcji z jęz. francuskim

Oferta pracy na stanowisku: Team Leader produkcji z jęz. francuskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Team Leader produkcji z jęz. francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Team Leader produkcji z jęz. francuskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.