Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa

Data: 09-07-2019, do końca 11 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Nowo powstały żłobek na 100 dzieci - mieszczący się w Warszawie w dzielnicy Praga Południe -- Saska Kępa poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor żłobka - praca w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:
  • zapewnianie warunków dla prowadzenia prawidłowej działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w żłobku,
  • ustalanie programu edukacyjnego,
  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci w żłobku,
  • prowadzenie działań promocyjnych,
  • kontakt z rodzicami w bieżących sprawach,
  • prowadzenie dokumentacji placówki,
  • prowadzenie pełnej polityki personalnej
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe i minimum 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi,
  • Wyksztalcenie średnie i 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi.
  •  Doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • dobra atmosfera pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy w przedziale od 07:30 - 17:30,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Świetna lokalizacja
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w treści „Dyrektor żłobka”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

zlobek.stokrotka@gmail.com

tel. 609025676

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa

Oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Żłobek Stokrotka lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Żłobek Stokrotka praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Żłobek Stokrotka

Praca Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa, Warszawa

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Malewicz

609025676

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pielęgniarka/Położna

Warszawa, mazowieckie

Analityk/Konsultant Office 365

Praca w mieście

Warszawa 2349
Wrocław 1061
Kraków 964
Poznań 582
Łódź 473
Katowice 446