PRACA ZDALNA - (Młodszy) konsultant ds. obsługi klienta biznesowego z j. niemieckim L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów związanych z nowoczesnymi technologiami,
  • Analiza problemów zgłaszanych przez klientów wewnętrznych (mail, chat, telefon) - w języku obcym,
  • Przekazywanie zgłaszanych problemów do pracowników drugiej linii wsparcia,
  • Tworzenie raportów, analiz w języku obcym,
  • Kontakt z placówkami z zagranicy,
  • Drobne tłumaczenia oraz redakcja tekstów na potrzeby działu.

Profil kandydata:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2/C1),
  • dobra organizacja czasu pracy własnej oraz umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • komunikatywność, otwartość, dokładność.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
  • Wynagrodzenie na poziomie 5 700-6300 zł brutto
  • Codzienne wykorzystywanie języka obcego oraz wzrost kompetencji językowych,
  • Pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy - kursy, szkolenia,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, My Benefit System, karta lunchowa i sportowa i in.

Szukasz pracy jako PRACA ZDALNA - (Młodszy) konsultant ds. obsługi klienta biznesowego z j. niemieckim

Oferta pracy na stanowisku: PRACA ZDALNA - (Młodszy) konsultant ds. obsługi klienta biznesowego z j. niemieckim w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PRACA ZDALNA - (Młodszy) konsultant ds. obsługi klienta biznesowego z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACA ZDALNA - (Młodszy) konsultant ds. obsługi klienta biznesowego z j. niemieckim, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.