Wyszukaj spośród 5874 ogłoszeń o pracę

Kalkulator wynagrodzenia brutto-netto

Oblicz Twoje wynagrodzenie brutto-netto

Typ umowy:
% ubezpieczenie wypadkowe
koszty uzyskania przychodu
Miesięczne zarobki: Wstaw do wszystkich miesięcy

Brutto ZUS pracownika Zdrowotne Zaliczka
PDOF
Netto Koszt pracodawcy
Emeryt. Rent. Chorob. Razem ZUS FP i FGŚP Suma
{{months[i].short}} {{wynagrodzenia[i]}} {{emerytalne[i]}} {{rentowe[i]}} {{chorobowe[i]}} {{suma[i]}} {{zdrowotne[i]}} {{pdof[i]}} {{netto[i]}} {{round(pracodawca_zus[i])}} {{round(fpifgsp[i])}} {{round(sum[i])}}
Suma {{arraySum(wynagrodzenia)}} {{arraySum(emerytalne)}} {{arraySum(rentowe)}} {{arraySum(chorobowe)}} {{arraySum(suma)}} {{arraySum(zdrowotne)}} {{arraySum(pdof)}} {{arraySum(netto)}} {{arraySum(pracodawca_zus)}} {{arraySum(fpifgsp)}} {{arraySum(sum)}}
  • Składka na ubezpieczenie rentowe po stronie pracownika wynosi 1,5%, a po stronie pracodawcy 6.5%.
  • Koszty uzyskania przychodu wynoszą 111,25 zł, a podwyższone koszty przychodu 139,06 zł.
  • Ulga podatkowa wynosi 556,02 zł.

Uwaga! Kalkulator wynagrodzeń spełnia jedynie rolę informacyjną i nie może być stosowany do wyliczeń wynagrodzeń brutto / netto dla pracowników w warunkach funkcjonowania podmiotów gospodarczych. SzukamPracy.pl nie gwarantuje poprawności wyników podanych przez aplikację kalkulator brutto-netto oraz nie ponosi odpowiedzialności za użycie kalkulatora pensji do rozliczeń pomiędzy pracodawcami a pracownikami. Narzędzie wyliczy również zaliczki na PIT oraz składki ZUS. Wykorzystując nasz kalkulator mogą Państwo obliczyć pensję netto, pensję brutto oraz koszty związane z zatrudnieniem.

O Kalkulatorze wynagrodzeń


Ten Kalkulator brutto - netto wynagrodzeń pozwala na przeliczenie kwoty Twojego wynagrodzenia z wartości brutto/netto a także z netto/brutto dla 4 typów umów:

  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • umowa o dzieło
  • umowa B2B

Nasze autorskie narzędzia pozwalają na szybkie wyliczenie dzięki którym dowiesz się, jakiej wysokości pensję oferuje Ci pracodawca. Kalkulator wynagrodzenia na Szukampracy.pl posiada funkcję wyliczenia składki ZUS oraz zaliczkę PIT, którą zobowiązany odprowadzać jest pracodawca. Dodatkowo kalkulator pokazuje koszty pracodawcy przy wszystkich rodzajach umów. Kalkulator wynagrodzeń jest przydatnym narzędziem dla każdego, gdy zmieniasz pracę i nie wiesz ile finalnie wyniesie Twoje wynagrodzenie lub nie wiesz jaka umowa będzie najkorzystniejsza dla Ciebie. Podkreślamy, że nasz kalklulator pełni funkchę informacyjną i nie powinien być stosowany w szerszej skali. Pamiętaj, że każda umowa rządzi się swoimi prawami dlatego wyliczenia mogą w niewielkim stopniu różnić się od Twojego rzeczywistego wynagrodzenia. Z tym kalkulatorem pensji dowiesz się jak obliczyć ile zarobię.

Rekrutują Programistów
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy