Programista C# .NET Core

Data: 21-10-2022, do końca 512 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:

  • Programisty C# .NET Core

Miejsce pracy: Kraków - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej)

Jako członek teamu, będziesz odpowiedzialny za wsparcie procesu projektowania i implementacji nowych funkcjonalności rozwijanego systemu, operującego na danych pochodzących bezpośrednio z samochodów. Projekt tworzony jest od podstaw, z wykorzystaniem najnowszych technologii w architekturze Cloud.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Dostarczanie wysokiej jakości kody
  • Testowanie napisanego kodu
  • Implementacja mikroserwisów oraz funkcji Lambda
  • Dokeryzacja utworzonych serwisów
  • Tworzenie stosownej dokumentacji projektowej
  • Udział w spotkaniach SCRUM wraz z zespołem po stronie klienta

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Znajomość wzorców projektowych, metodyk projektowania systemów backendowych, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w C# ( 8 lub 9) i .NET Core (2 ) lub .Net 5
  • Znajomość REST, Docker Mongo DB. SCRUM. GIT
  • Dobra znajomość j. angielskiego (współpraca z klientem z Wielkiej Brytanii)

W zamian za swoje pracę otrzymasz:

  • Umowę o pracę lub Umowę zlecenie dla studentów
  • Elastyczne godziny pracy, a dodatkowo 60% pracy zdalnej (po wdrożeniu się)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Opiekę medyczną prywatną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Indywidualnie dopasowany do Twoich zainteresowań plan szkoleń i wydarzeń branżowych
  • Zaplanowana ścieżka rozwoju z możliwością rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku (14 ścieżek rozwoju zawodowego)
  • Praca z najnowszymi i innowacyjnymi technologiami z obszaru aplikacji backendowych
  • Dostęp do darmowego basenu i siłowni (również dla członków rodziny)
  • Darmowy parking (również możliwość parkowania rowerów i motocykli)
  • Bardzo dobrze zorganizowaną strefę pracy - bliska odległość basenu, siłowni, firmowej restauracji, sklepów, foodtrucków
  • Laptopy i komputery PC z monitorami panoramicznymi
  • Przestronne pokoje w nowoczesnym biurowcu (brak open space`ów, każdy z projektów ma własny pokój)
  • Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej Ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Programista C# .NET Core

Oferta pracy na stanowisku: Programista C# .NET Core w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista C# .NET Core Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista C# .NET Core, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Programista C# .NET Core, Kraków

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Android / iOS Developer

Kraków, małopolskie

Flutter Developer (Game House)

Rzeszów, podkarpackie

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104