BNP - Kierownik Zespołu Talentica.pl

  • Warszawa, mazowieckie
  • 14-02-2020 , do końca 5 dni

Cześć!

Budujemy nowy zespół w ramach struktur jednego z dużych Banków. Zespół będzie odpowiedzialny za realizację 2-3 projektów w obszarze big data (nie data warehouse oraz nie silniki migracyjne). Szukamy więc Kierownika Zespołu Big Data - lokalizacja Kraków lub Warszawa. Do nowo powstającego zespołu rekrutujemy również Architektów, Developerów i Administratorów.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem BigData
  • rozwój systemów służących do składowania i/lub analizowania dużych zbiorów danych z wykorzystaniem platformy Apache Hadoop
  • projektowanie i implementacja systemów w oparciu o wymagania biznesowe
  • współpraca z jednostkami działającymi w modelu DevOps
  • utrzymanie platformy (przetwarzania, optymalizacja, monitoring)

Wymagania:

  • znajomość narzędzi ekosystemu Hadoop: HDFS, Sqoop, Hive, Spark, Hortonworks-Cloudera Stack
  • znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych
  • doświadczenie we wdrażaniu Hadoop'a
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Dodatkowe informacje związane z zadaniami / wyzwaniami jakie będą stały przed zespołem:

  • od stycznia Bank rozpoczął przenoszenie wyłączanych systemów do ekosystemu hadoop - Bank jest na początku tego projektu, co oznacza, że jako Kierownik, będziesz mógł ustalić/ustandaryzować wiele rzeczy. Będziesz miał ogromny wpływ na kreowane rozwiązanie.
  • w kolejnych krokach będą wykonywane upgrade'y nowego ekosystemu
  • dodatkowo planowane są nowe projekty, gdzie główną rolę będzie odgrywać Kierownik z całym zespołem jako centrum eksperckie

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Spotkanie rekrutacyjne: 2 osoby z biznesu + 1-2 osoby z HR (1, max 2 spotkania)

Dlaczego ta oferta jest fajna?

  • masz realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów;
  • otrzymujesz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. pracę zdalną, dodatkowe dni wolne, dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • Bank z tytułem Top Employer

Szukasz pracy jako BNP - Kierownik Zespołu

Oferta pracy na stanowisku: BNP - Kierownik Zespołu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy BNP - Kierownik Zespołu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko BNP - Kierownik Zespołu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca BNP - Kierownik Zespołu, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

WK - Data Scientist

Warszawa, mazowieckie

WK - Senior Database Developer

Administrator Baz Danych MS SQL

WK - Digital Analyst

Praca w mieście

Warszawa 2135
Wrocław 874
Kraków 627
Katowice 505
Poznań 330
Gdańsk 318