FRISTA - Fullstack Magento 2 Developer Talentica.pl

  • Warszawa, mazowieckie

Cześć!

Obecnie szukamy nowego członka zespołu na stanowisko Fullstack Magento 2 Developera dla naszego Klienta - szwajcarskiej firmy outsourcingowej zatrudniającej 160 osób.

Lokalizacja: Al. Jerozolimskie, 00-697 Warszawa

Dołączysz do 8-osobowego zespołu e-commerce (3 osoby pracują na stanowisku dev).

Projekt: Platforma sklepu online znanej marki odzieżowej

70% Twojej pracy do development, a 30% to utrzymanie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy E-commerce globalnej marki odzieżowej
  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu w Magento2
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań - developmentem, testami, wdrożeniem
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Efektywna współpraca z lokalnym oraz zagranicznym zespołem w Szwajcarii

Jakie są wymagania?

  • Doświadczenie w integracji Magento z systemem ERP
  • Bardzo dobra znajomość vanilla js i bibliotek (require, jquery, knockout)
  • Umiejętność pisania wydajnych zapytań SQL
  • Znajomość technologii Docker
  • Dobra umiejętność poruszania się w systemach UNIX
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT i zagadnień OOP
  • Praktyczna znajomość frameworków PHP (Symfony, Zend, Laravel)
  • Zaangażowanie w samodzielne debugowanie błędów
  • Język angielski komunikatywny w mowie, dobry w piśmie

Czemu ta oferta jest fajna?

  • Możliwa praca zdalna 2 dni w tygodniu
  • Udział w płatnych szkoleniach i konferencjach
  • Ugruntowana pozycja na rynku
  • 70%-80% czasu będziesz poświęcał na development
  • Pomimo umowy B2B otrzymasz płatny urlop

Pozostałe informacje ogólne:

  • Praca zdalna możliwa max. 2 dni w tygodniu
  • Godziny pracy: 9:00-17:00
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny parking dla rowerów

Szukasz pracy jako FRISTA - Fullstack Magento 2 Developer

Oferta pracy na stanowisku: FRISTA - Fullstack Magento 2 Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy FRISTA - Fullstack Magento 2 Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko FRISTA - Fullstack Magento 2 Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca FRISTA - Fullstack Magento 2 Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer

Warszawa, mazowieckie

WK - Data Scientist

WK - Senior Database Developer

Administrator Baz Danych MS SQL

Praca w mieście

Warszawa 4129
Wrocław 1531
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 674
Poznań 639