Wyszukaj spośród 5874 ogłoszeń o pracę

Analityk Biznesowo-Systemowy P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Gdańsk, pomorskie
  • 21-11-2022 , do końca 494 dni

Dla Klienta z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowo-Systemowy - B2B 700-900 PLN netto/MD

Oczekiwania:

  • min 3-letnie praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów zaawansowanej analityki do wspomagania decyzji w procesach biznesowych
  • umiejętność zbierania wymagań biznesowych
  • umiejętność projektowania architektury systemów biznesowych
  • znajomość metod analizy danych
  • znajomość metod i zastosowań technik data science w zagadnieniach biznesowych
  • znajomość zagadnień statystycznych
  • doświadczenie w budowaniu modeli analitycznych
  • znajomość zagadnień związanych z operacjonalizacją analityki (MLOps)
  • znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych strumieniowych
  • doświadczenie w projektowaniu mart'ów, lake'ów, store'ów i tabel analitycznych
  • doświadczenie w przygotowaniu zmiennych do modelowania

Obowiązki:

  • projektowanie oraz analiza biznesowa nowych produktów i usług IT zgodnie ze standardami;
  • zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych organizacji dotyczących produktów i usług IT;
  • wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań;
  • udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: 700-900 PLN netto/MD
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Długoterminowa współpraca
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Analityk Biznesowo-Systemowy

Oferta pracy na stanowisku: Analityk Biznesowo-Systemowy w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Analityk Biznesowo-Systemowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Analityk Biznesowo-Systemowy, Gdańsk

Oferta jest ważna jeszcze 494 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

QA z JavaScript

Gdańsk, pomorskie

DevOps AWS

PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104
Zobacz więcej